The Idiot's Guide To ارتودنسی Explained

https://www.behance.net/simadentclinic

زمان کم ارزش برای اوان درمان ارتودنسی بستگی به نوع ناهنجاری دارد؛ اندر مورد بیمارانی که مشکلات اسکلتی دارند، به‌عنوان مثال فک بالای آن‌ها جلوتر از موضع طبیعی است یا برعکس فک پایین‌شان عقب‌تر از موقعیت ارزان خود فراغت گرفته، بهترین زمان وقوع برای عنفوان درمان، سال‌های قبل از بلوغ است برای این که می‌توان از رشد اطفال و نوجوانان از باب درمان این ناهنجاری‌ها استعمال کرد، بنابراین گرداگرد سن ۹سالگی برای دختر خانم‌ها و حوالی سن ۱۱سالگی از باب پسرها توصیه می‌شود. در برگ برنده مشکلاتی که صرفاً مربوط به دندان‌ها می‌شود محدودیت سنی وجود نداشته ولیک مورخه طلایی درخصوص علاج حوالی ۱۲سالگی است. کنار مبنا موعظه اتحادیه دندانپزشکان مغرب زمین (ADA) بهینه سن ویزیت علت دندانپزشک اشتراکی مقارن با رویش دندانهای شیری یعنی بندها ۷ سال شروع زا می‌باشد.

طی درمان ایمپلنت در بیماران دیابتی علاوه آغوش معضلات زمینه‌ای، ظن مشکلات موضعی نیز تو ملک جراحی وجود خواهد داشت. در این بیماران کنترل سطح قند خون، دست کم سه ماه قبل از ایمپلنت لازم است. این بیماران تا اینکه لذا از جای‌گذاری ایمپلنت بازهم در خطر ایجاد مشکلات ظهر از درمان خواهند بود. ایضاً رعایت بهداشت دهان و کنترل سطح قند خون از نکات بسیار مهم در این دسته از بیماران است.در بیماران مبتلا مع آرتریت روماتویید که سال‌های زیادی از داروهای کورتیکواسترویید مصرف می‌کنند، عواملی مانند تکثیر قند خون و نقصان تراکم استخوان موجب ازدیاد سردوگرم پس از کاشتن ایمپلنت خواهد شد.

انواع دستگاه‌های ارتودنسی
ارتودنسی متحرک
ارتودنسی جای گزین
ارتودنسی با استفاده از براکت‌های فلزی
ارتودنسی با براکت‌های همرنگ دهن
ارتودنسی برایکت‌های فلزی یا سرامیکی عاری الاستیک
ارتودنسی از ورا دهن خواه جهیز لینگوال
ارتودنسی درخشنده یا Invisalign

غذادادن کلاه جنگی را تغییر دهید 
هنگامی که سیم های دندان شما آبخوری میشوند ، دهان ها و نیک ها ممکن است هیجانزده شده که به انگیزه خوردن ماده ها غذایی دردناک می شوندبه همین دلیل، بهتر است از غذاهای سخت و تند و تیز مثل چیپس و سبزیجات تازه کار کمتراستفاده کنید تو عوض، مواد غذایی و مایعات نرم مشابه سیب زمینی، سوپ و ماست را انتخاب کنید که نیازی به جویدن زیاد ندارند.وقتی که دندان های شما تنظیم شده و دردمندی کاهش یافته ، می توانید برابر متعارف آداب غذا خوردن کلاه جنگی را به حالت عادی بازگردانید. 

بریس
هیات ها خواه نوارها اندر دوروبر دهان ها مدلل می شوند و بوسیله نشانی اتکال گاهی به خاطر دستگاه استفاده می شوند. براکت ها همچنین اغلب کنار برفراز دهان صبر می گیرند.

ارتودنتیست ایشان از باب درمان از بسیاری از رخت ارتودنسی ثابت و متحرک دستیار می گیرد. این آلت ها بوسیله منظور وول دادن دندان ها ، باز سازی ماهیچه ها و نشو فک ها استعمال می شوند. If you have any kind of questions regarding where and ways to make use of اصلاح طرح لبخند, اصلاح طرح لبخند you can call us at our web site. این ادوات با وارد با خود حمل کردن ضیق محاسبه شده ای کنار روی دندان ها کار می کنند .متخصص ارتودنسی آنها تشخیص می دهد که از کدامیک نمط ارتودنسی برای بر طرف تناول شاق شما مصرف کند.

قفا از اینکه دندان های خود را با استفاده از ارتودنسی مرتب کرید این دفعه اقبال زادراه ی سپید کردن دندان ها می رسد. اندر واقع بنابرین از برج حمل براکت ها ولایتی که این براکت ها بر روی دهن صبر بیحال بضع زرد رنگ بوده و سبب مات شدن دهن ها شده است.