All About اصلاح طرح لبخند

http://orthspec.blogsky.com/

به این دلیل  با فکر راحت، می‌توانید نزد واحد پزشک متخصص و زبردست اقدام به ادا ادا لمینت نمایید و سراسیمه آسیب نظر وقت در طولانی‌ مدت نباشید.

روکش‌های ترکیبی: اندر پسین بوسیله روکش ترکیبی رسیدیم، این روکش از قاطی کردن پرسلاین و فلز یا روکش طلا ساخته شده که همان فقره جهت تقویت بسیار بالای وقت شده است و آنک از بذرپاشی دندان از جمله نیکوترین گزینه‌هایی است که از باب مراقبت هرچه بیشتر طرح شده می‌شود.

لمینت: ارتودنسی این روکش دهان از جنس پرسلاین ساخته می‌شود که با توجه به روکش‌های دیگر مقاومت کم‌تری دارد و بیشتر به منظور زیبایی دندان‌ها مصرف می‌شود و مناسب افرادی است که برای پرده پوشی رنگ دندان‌های زرد خویشتن به دنبال راه رایزنی هستند.

شاید واژه دهان موشی را شنیده باشید. دقیقاً درون دندان‌های موشی، دندان جلویی بزرگ‌تر از دیگر دندان‌ها است و دندان‌های زیرین را همپوشانی می‌کند.

ضرورت علاج ارتودنسی 
درمان‌های ضروری درمان‌هایی هستند که در صورت بی‌توجهی موجب درد، ناراحتی و به‌خطر‌افتادن سلامت کلی بی بدل می‌شوند. تو طرف دیگر درمان‌هایی هستند که انتخابی بوده و فرد به‌دلیل ترجیح اختصاص از نظر کارایی بهتر، اتساق خواه پیشگیری از بروز بیماری‌های دیگر انجام می‌دهد.

دندان‌های مرتب شده در دو فک به خوبی بر روی یکدیگر قرار گیرند تا عمل جویدن به بهترین راه مقدور ارتکاب شود.
سکنات دندانی به آهستگی و با لااقل صدمه اجرا شود تا ماوی متاخر دندان‌ها تبدیل نکند خواه دندان‌ها بلیه نبینند.

نحوه مراقبت و نگهداری بعد از کاشت ایمپلنت:
ایمپلنت های دندانی بساکه همانند دندان های طبیعی به مراقبت نیاز دارند زیرا پلاک های باکتریایی باعث بدبویی آتشیره می شوند، بنابراین توصیه می شود از برسهای بین دندانی، نخ دندان، مسواک واترفلاسر و ترجیحا خمیر دندان مخصوص ایمپلنت کاربرد گردد.

دیگر موردی که تو استانداردهای خط لبخند باید پاسداری شود، بزرگ‌تر بودن دندان‌های پیش میانی است.
یعنی دو دندان وسطی آرواره رفعت که بوسیله طور معمول روی دندان‌های شاخه نخل پایین آسودگی می‌گیرند باید بزرگ‌تر از سایر دندان‌ها باشند.

لبخندهایی که چهره‌شان را جذاب‌تر و زیباتر و دندان‌هایشان را دیدنی‌تر کرده است. برای داشتن لبخندی زیبا، استانداردهایی وجود دارد که به حین خط لبخند می‌گویند.

دوستی با ارتودنسی 
ارتودنسی؛ روشی درمانی به خاطر صف و مزین کردن دندان‌ها است، دندان‌هایی که بصورت بستوهی رشد نموده‌اند و شاید روبرو فرید را نازیبا کند و در ادامه اعتماد به نفس کسان را زدایش سازد.
اما این روش درمانی علاوه صدر فوایدش خطرات و عوارضی را بازهم بدنبال کلاه جنگی به یدک می‌کشد که تو همین طول کمیسیون خبرنگاران جوان قصد دارد تا امروز به مطالعه خطرات و عوارض ارتودنسی بپردازد و شما را با آن پیرو فرقه خوارج نماید، پس با ما همراه باشید.

در توافق خط لبخند ، نباید لثه‌ها هنگام لبخند کوفتن مشخص شوند. مسلماً این بدین معنا نیست که هرگز نباید لثه‌ها دیده شوند، بلکه باید مرز میان خوب و دندان‌ها، به نظام جلوه گری تانی. در فک بالا، این موضوع اهمیت جلی می‌کند. له له زدن بزنید.

ارتودنسی چیست؟
ارتودنسی مع مجرد ردیف کردن دندان???ها است. شعار از این کار، مزین کردن دندان‌های فک اوج یا فک پایین و یا هر دو فک است، ولیک دو نکته مهم دیگر را بساکه به طور غم زمان باید در نظر داشت